logo-prozorro акредитований майданчик

Продаж земельної ділянки з переважним правом площею - 2 га, кадастровий номер - 6823680500:05:005:0265, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Полонський район, Бражинецька сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - ТОВ "ЗОЛОТА РОСА АГРО" . Строк дії договору оренди до - 08.07.2027 року.

Номер аукціону LSP001-UA-20260417-14291
Ідентифікатор 69e1d31685ab8f9b05f9debb
Дата публікації 17.04.2026 9:28
Останні зміни 14.05.2026 19:22
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
246 400.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
2 464.00 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
73 920.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 17.04.2026 9:28 до 21.04.2026 18:00
Період запитань
з 17.04.2026 9:28 до 17.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 21.04.2026 18:00 до 17.05.2026 20:00
  • з 17.04.2026 9:28 до 21.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 21.04.2026 18:00 до 17.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 18.05.2026 11:45 Очікується
    Земельні торги
з 21.04.2026 18:00 по 11.05.2026 23:59
1 Лот виставляється вперше
46
Аукціон англійського типу (Продаж з переважним правом)
2
1
Згідно з Земельним кодексом України

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
20 000.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
74 207.70 грн.
Продаж земельних ділянок
Відсутні
Відсутні
Актив
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення
2,0
гектар
HAR
01.03
Для ведення особистого селянського господарства