logo-prozorro акредитований майданчик

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної форми власності, 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею- 8,8065 га, кадастровий номер 7121583900:06:003:0011, розташована: адміністративні межі Новодмитрівської сільської ради

Номер аукціону LRE001-UA-20260506-29661
Ідентифікатор 69fb4044ec582506064a3b62
Дата публікації 06.05.2026 16:21
Останні зміни 08.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
26 815.38 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
268.15 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
8 044.62 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 06.05.2026 16:21 до 08.05.2026 18:00
Період запитань
з 06.05.2026 16:21 до 07.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 08.05.2026 18:00 до 07.06.2026 20:00
  • з 06.05.2026 16:21 до 08.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 08.05.2026 18:00 до 07.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 08.06.2026 11:45 Очікується
    Земельні торги
Дискваліфіковані учасники
Код ЄДРПОУ: 3134502871
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної форми власності, 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею- 8,8065га, кадастровий номер 7121583900:06:003:0011, терміном на 10 років.
3
28
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
В межах робочого часу
Відповідно до Земельного кодексу України

Нормативна грошова оцінка
223 461.54 грн.
На орендовану земельну ділянку встановлено обмеження (обтяження) та інші права третіх осіб і встановлених земельних сервітутів: на частину орендованої земельної ділянки площею 0,6281 га. встановлено обмеження, що визначене переліком обмежень щодо використання земельних ділянок згідно додатку 6 «Порядку ведення Державного земельного кадастру», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051: прибережна захисна смуга вздовж річок, навколо водойм та на островах (код обмеження: 05.02).
Строк оренди
10