logo-prozorro акредитований майданчик

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,5396 га, кадастровий номер: 6810600000:01:008:0098, що розташована за адресою: Хмельницька область, м. Славута, вулиця Меморіальна

Номер аукціону LRE001-UA-20260430-92394
Ідентифікатор 69f349f9b68ccf75c2f74b3f
Дата публікації 30.04.2026 15:24
Останні зміни 04.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
164 201.75 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 642.02 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
49 260.53 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 30.04.2026 15:24 до 04.05.2026 18:00
Період запитань
з 30.04.2026 15:24 до 01.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 04.05.2026 18:00 до 01.06.2026 20:00
  • з 30.04.2026 15:24 до 04.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 04.05.2026 18:00 до 01.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 02.06.2026 11:45 Очікується
    Земельні торги
Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,5396 га, кадастровий номер: 6810600000:01:008:0098, що розташована за адресою: Хмельницька область, м. Славута, вулиця Меморіальна, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком (КВЦПЗ 11.02)
1 Лот виставляється вперше
02
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Василенко Наталія Василівна - начальник відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Славутської міської ради, Свирида Ольга Валеріївна - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Славутської міської ради, Герасимчук Оксана Василівна - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Славутської міської ради, телефон: 097-78-33-305 електронна пошта: sl_mvk_land@ukr.net