logo-prozorro акредитований майданчик

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду площею 15,3322 га на території Петрівської селищної територіальної громади Олександрійського району Кіровоградської області

Номер аукціону LRE001-UA-20260417-07344
Ідентифікатор 69e1e65b6be71515f5b9c54d
Дата публікації 17.04.2026 10:50
Останні зміни 13.05.2026 13:04
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
56 281.99 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
562.82 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
16 884.60 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 17.04.2026 10:50 до 21.04.2026 18:00
Період запитань
з 17.04.2026 10:50 до 17.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 21.04.2026 18:00 до 17.05.2026 20:00
  • з 17.04.2026 10:50 до 21.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 21.04.2026 18:00 до 17.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 18.05.2026 11:30 Очікується
    Земельні торги
До продажу пропонується право оренди земельної ділянки водного фонду площею 15,3322 га, кадастровий номер 3524985900:02:000:0602. Склад угідь: ставки - 15,3322 га. Місце розташування - на території Петрівської селищної територіальної громади Олександрійського району Кіровоградської області. Термін оренди - 10 років.
1 Лот виставляється вперше
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Не пізніше, ніж за три робочі дні до проведення торгів у робочі дні з 10-00 до 15-00, за адресою:вул.Святкова, 7, смт. Петрове, Олександрійський район, Кіровоградська область.
Згідно п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
46 200.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
469 016.62 грн.
Строк оренди
10
Актив
Земельна ділянка водного фонду площею 15,3322 га.
06127000-8
Землі водного фонду
15,3322
гектар
HAR
006.04
Ставки
10.07
Для рибогосподарських потреб
Для рибогосподарських потреб
Ставки; 10.07
Характеристики земельної ділянки
15,3322
Комунальна
Ні