logo-prozorro акредитований майданчик

Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ - 01.01), площею 18,9952 га (багаторічні насадження), що знаходиться за адресою: Львівська область, Стрийський район, Ходорівська міська рада, кадастровий номер 4621581500:03:000:1034

Номер аукціону LRE001-UA-20260307-10059
Ідентифікатор 69abd9eff906f7d85658b8a8
Дата публікації 07.03.2026 9:55
Останні зміни 21.04.2026 11:52
Статус аукціону Торги не відбулися
Перейти до аукціону
Стартова ціна лота
103 649.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 036.49 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
31 094.70 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 07.03.2026 9:55 до 10.03.2026 18:00
Період запитань
з 07.03.2026 9:55 до 09.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 10.03.2026 18:00 до 09.04.2026 20:00
  • з 07.03.2026 9:55 до 10.03.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 10.03.2026 18:00 до 09.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 10.04.2026 12:15
    Торги не відбулися
1 Лот виставляється вперше
030
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
У робочі дні з 10:00 до 16:00, Лаб"як Олена Іванівна , тел.067 853 80 26
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ; п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р
Охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта енергетичної системи площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюються обмеження 1,4564га, 0,0354га, строк дії обмеження: безстроково. 7000 грн - кошти за розроблення технічної документації щодо об'єднання земельних ділянок; 15000 грн - кошти за розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
22 000.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
863 741.68 грн.
Строк оренди