logo-prozorro акредитований майданчик

Продаж права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності, строком на 7 років, площею: 17.4220 га, що росташована за адресою Одеська область, Березівський район, Ширяївська селищна рада, (за межами населеного пункту селища Ширяєве ), кадастровий номер: 5125455100:01:005:0456

Номер аукціону LRE001-UA-20260305-95050
Ідентифікатор 69a9a329f906f7d85658b1f1
Дата публікації 05.03.2026 17:37
Останні зміни 06.04.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Стартова ціна лота
65 305.80 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
653.06 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
19 591.74 грн. (30,0 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 05.03.2026 17:37 до 09.03.2026 18:00
Період запитань
з 05.03.2026 17:37 до 06.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 09.03.2026 18:00 до 06.04.2026 20:00
  • з 05.03.2026 17:37 до 09.03.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 09.03.2026 18:00 до 06.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 07.04.2026 11:40
    Торги не відбулися
Продаж права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності, строком на 7 років, площею: 17.4220 га, що росташована за адресою Одеська область, Березівський район, Ширяївська селищна рада, (за межами населеного пункту селища Ширяєве ), кадастровий номер: 5125455100:01:005:0456, з цільовим призначенням 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, категорія земель Рілля
1 Лот виставляється вперше
10
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Будні дні з 09:00 до 18:00 год.
Згідно чинного законодавства

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
18 000.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
544 215.02 грн.
Строк оренди
7
Актив
Продаж права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності, строком на 7 років, площею 17.4220 га, що росташована за адресою Одеська область, Березівський район, Ширяївська селищна рада, (за межами населеного пункту селища Ширяєве ), кадастровий номер: 5125455100:01:005:0456, з цільовим призначенням 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, категорія земель Рілля