logo-prozorro акредитований майданчик

Право оренди на земельну ділянку площею 4.1044 га кадастровий номер 5122986400:01:001:0436 , яка розташована Одеська область Подільський район Куяльницька сільська рада (за межами населеного пункту)

Номер аукціону LRE001-UA-20260227-32371
Ідентифікатор 69a18f7c2466ca4618ebf7d0
Дата публікації 27.02.2026 14:35
Останні зміни 01.04.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Стартова ціна лота
14 945.53 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
150.00 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
4 483.66 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 27.02.2026 14:35 до 03.03.2026 18:00
Період запитань
з 27.02.2026 14:35 до 01.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 03.03.2026 18:00 до 01.04.2026 20:00
  • з 27.02.2026 14:35 до 03.03.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 03.03.2026 18:00 до 01.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 02.04.2026 12:55
    Торги не відбулися
Земельна ділянка комунальної власності площею 4.1044 га кадастровий номер 5122986400:01:001:0436, яка розташована Одеська область Подільський район Куяльницька сільська рада (за межами населеного пункту)
1 Лот виставляється вперше
400
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
КУЯЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ - 04379835 Контактна особа - Оранчук Аліса Василівна +38 (050) 869 5906 ekonomzem.kuyalnik@gmail.com. Адреса - вул. Куяльницька, 26 а, с. Куяльник, Подільський район, Одеська область, 66350
відповідно до п.7 ст. 137 Земельного кодексу України
Відсутні

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
14 800.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
149 455.38 грн.
Відсутні
Відсутні
Строк оренди
7
Актив
Право оренди на земельну ділянку площею 4.1044 га кадастровий номер 5122986400:01:001:0436, яка розташована Одеська область Подільський район Куяльницька сільська рада (за межами населеного пункту)
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення