logo-prozorro акредитований майданчик

Земельна ділянка (земля сільськогосподарського призначення), кадастровий номер 3222781502:02:001:0018, загальною площею 0,4622 га, за адресою Київська область, Макарівський район, с. Юрівка, вул. Червонохутірська

Номер аукціону LAE001-UA-20260414-39954
Ідентифікатор 69de37096be71515f5b9b6e0
Дата публікації 14.04.2026 15:46
Останні зміни 13.05.2026 16:28
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
81 400.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
814.00 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
24 420.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 14.04.2026 15:46 до 16.04.2026 18:00
Період запитань
з 14.04.2026 15:46 до 14.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 16.04.2026 18:00 до 14.05.2026 20:00
  • з 16.04.2026 18:00 до 14.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 15.05.2026 12:45 Очікується
    Земельні торги
1 Лот виставляється вперше
Аукціон англійського типу (Продаж)
2

Нормативна грошова оцінка
81 400.00 грн.
Експертна грошова оцінка
81 400.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
78109656
Орган що видав
Макарівський районний суд
Дата виконавчого провадження
18.05.2025 21:00:00
Актив
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення
0,4622
гектар
HAR
001.00
Рілля
01.03
Для ведення особистого селянського господарства
Характеристики земельної ділянки
0,4622
Приватний
Так
Арешт нерухомого майна №60012238 від 23.05.2025
Київська область
08055
Юрівка
3222781502
Київська область, Макарівський район, с. Юрівка, вул. Червонохутірська