logo-prozorro акредитований майданчик

земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 0.12 га, цільове призначення: для індивідуального садівництва. Кадастровий номер: 1820955100:02:000:0126. Місцезнаходження: Житомирська обл., Житомирський р., тг Брусилівська, вулиця Польова, 74

Номер аукціону LAE001-UA-20260320-05242
Ідентифікатор 69bd114b203e226b0508df8d
Дата публікації 20.03.2026 11:20
Останні зміни 21.04.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Стартова ціна лота
132 273.60 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 322.74 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
39 682.08 грн. (30,0 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 20.03.2026 11:20 до 24.03.2026 18:00
Період запитань
з 20.03.2026 11:20 до 21.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 24.03.2026 18:00 до 21.04.2026 20:00
  • з 24.03.2026 18:00 до 21.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 22.04.2026 11:15
    Торги не відбулися
2
69484872/2
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Зберігач: Опанасюк Наталія Олексіївна, тел.: +38094 50 50 750. Ознайомитись з земельною ділянкою можливо за її місцем розташування.
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч.7 ст. 137 ЗКУ та п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.

Нормативна грошова оцінка
1 795.32 грн.
Експертна грошова оцінка
155 616.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Обтяження № 63038791 Постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 69484872, видана 05.01.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія Олегівна. Вид обтяження: арешт нерухомого майна, арешт земельної ділянки
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження