logo-prozorro акредитований майданчик

земельна ділянка сільськогосподарського призначення загальною площею 0.0394 га, кадастровий номер: 1825855600:01:002:0727, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Чуднівський р., смт. Іванопіль, вулиця Щорса, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби

Номер аукціону LAE001-UA-20260319-17136
Ідентифікатор 69bbf6a6203e226b0508db57
Дата публікації 19.03.2026 15:14
Останні зміни 20.04.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Стартова ціна лота
19 588.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
195.88 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
5 876.40 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 19.03.2026 15:14 до 23.03.2026 18:00
Період запитань
з 19.03.2026 15:14 до 20.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 23.03.2026 18:00 до 20.04.2026 20:00
  • з 23.03.2026 18:00 до 20.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 21.04.2026 12:40
    Торги не відбулися
1 Лот виставляється вперше
75990068
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Зберігач: Опанасюк Наталія Олексіївна, тел.: +38094 50 50 750. Ознайомитись з земельною ділянкою можливо за її місцем розташування.
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч.7 ст. 137 ЗКУ та п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.

Експертна грошова оцінка
19 588.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Обтяження № 56761488, постанова про арешт майна боржника, серія та номер: 75990068, видане 20.09.2024, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія Олегівна. Вид обтяження: арешт нерухомого майна, арешт земельної ділянки